Vše o přírodní rašelině používané v lázeňství

Vyzkoušeli jste někdy rašelinové produkty?

Ano, vyzkoušel/a. (1348 | 32%)

Jak na domácí lázně

Návod na přípravu rašelinové koupele


Rašelinovou koupel, respektive její obsah přidejte do vany a zřeďte vodou o teplotě přibližně 38° C. Poté se do koupele ponořte a relaxujte! Výborně, právě jste si vytvořili domácí lázně, nejoblíbenější lázeňskou proceduru.

Procedura trvá zhruba 15 až 20 minut. Vaše tělo se začne postupně uvolňovat a prokrvovat. Prostupem blahodárných huminových kyselin do těla, se organismus prokrví a tím i prohřeje.

Po koupeli se osprchujte a na 20-30 minut si lehněte pod přikrývku. Tento krok je velmi důležitý! V klidu pod přikrývkou teprve probíhají látkové výměny v těle a nastává uvolnění v organismu.

Do rašelinových koupelí se mohou přidat například vonné éterické oleje nebo jiné esence, soli atd. Rašelina svou vodivostí dokáže třikrát zvýraznit vlastnosti surovin přidaných do koupele.

Koupel vypadá tmavě hnědě až černě. Po koupeli můžou zůstávat ve vaně tmavé mapy, které snadno opláchnete vodou. Rozpuštěný obsah ve vodě jednoduše vypustíme vanovou výpustí. Odpad se nezanáší díky speciálnímu postupu při výrobě, kdy se rašelina rozmělní na velmi malé částice.

Dopřejte si tuto jedinečnou lázeňskou koupel i u Vás doma! Rašelinovou koupel můžete zakoupit v obchodě www.profirelax.cz.
Rašelinová koupel pro domácí i lázeňské použití:
rkb_small.jpg
foment_application_neck.jpg
Kvalitní rašelinové produkty, rašelinové koupele, rašelinové zábaly, rašelinový ektrakt, rašelinové polštářky skladem.
www.profirelax.cz

Rašelinové koupele, balneoterapie, domácí lázně, koupelová rašelina, rašelinové polštářky

2013 © Lečivá rašelina
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one