Vše o přírodní rašelině používané v lázeňství

Vyzkoušeli jste někdy rašelinové produkty?

Ano, vyzkoušel/a. (1348 | 32%)

Balneoterapie

Balneoterapie - tento cizí název lze volně přeložit jako léčebná lázeń či léčba vodou. Baleoterapie jsou lázeňské léčebné metody, které využívají ke svým účelům přírodní zdroje jako jsou peloidy, přírodní plyny či minerální vody v nejrůznějších formách.

Kyslíkové koupele, obohacují tělo, zkrze cévy, větším množstvím kyslíku a přináší fyzickou i psychickou úlevu. Vyzkoušejte také pravé zkrášlující syrovátka z alpského mléka vhodné i pro citlivou pokožku. Koupelové soli pečují o vaši pokožku a ještě ji provoní díky éterickým olejům. Sůl z mrtvého moře obsahuje zase velké množství minerálů a působí blahodárně na lupénku a ekzémy. Udělejte si pohodlí, ponořte se do teplé lázně a relaxujte.

Například rašelinové koupele již můžeme nyní sami používat doma. Prokazatelně pozitivní vliv mají na onemocnění pohybového aparátu, při gynekologických zánětech, neurologických a civilizačních chorobách, pomáhají při léčbě lupénky, atopického ekzému, akné, uvolňují stres, upravují poruchy spánku a regenerují organismus. Rašelinové koupele pro domácí použití obsahují 100 % přírodní jemně mletou léčivou rašelinu, a můžeme je použít k domácí koupeli ve vaně, případně k zábalům a obkladům.
 
foment_application_neck.jpg
Kvalitní rašelinové produkty, rašelinové koupele, rašelinové zábaly, rašelinový ektrakt, rašelinové polštářky skladem.
www.profirelax.cz

Rašelinové koupele, balneoterapie, domácí lázně, koupelová rašelina, rašelinové polštářky

2013 © Lečivá rašelina
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one